نرم افزارهای معروف بازاریابی ویروسی برای موفقیت در بازاریابی شما

به هر دلیلی ، هر زمان که بهره وری جدیدی افزایش می یابیم ، خواه از یک ابزار ، فناوری یا تکنیک باشد. ما به سرعت فراموش می کنیم که چقدر کارآمدتر است. این طبیعت انسانی است. این از مسافری لذت می برد که از میزان ترافیک بد عصبانی است ، اما فراموش می کند که منتظر اتوبوس چه درد داشت. احتمالاً کاربر تلفن همراه که از اتصال نامناسب شکایت دارد و روزهایی را فراموش می کند که شما برای برقراری تماس تلفنی ماهی را به صورت اضافی ماهیگیری کنید.

قرارداد حقوقی آژانس های رایگان Royalty آسان تر هستند ، در بعضی مواقع نیز مطمئناً یک چالش است. من با دوستان خود ارتباط بر  تولید تیزر تبلیغاتی قرار کرده ام که با گتی برای تصاویر RF قرارداد بسته اند اما برای تصاویر RM نه. من توجیه می کنم که عجیب است و واقعاً سخت است ، اما آنچه که هست. بازگشت به ازای هر تصویر در Royalty Free پیشنهادات در یک سقوط آزاد بوده است. با داشتن چیزی که قطعاً بیش از حد در تصاویر تصور می شود ، شرکت ها همچنین به دنبال آژانس بازاریابی دیجیتال با کیفیت و “طراوت” هستند که تمام کارهای عکاسان جدید بالقوه را دنبال می کنند.

افرادی که از طریق آژانس ها مجوز دریافت می کنند در حالی که Blend ، Getty ، Corbis ، Kimball Stock و دیگران به عنوان نوع تولید تیزرهای تبلیغاتی مشخص شده اند. وقتی شخصی به تصویر علاقه مند باشد ، می بیند که می تواند از طریق آن مجوز تصویب کند ، چه از طریق من و چه از طریق یکی از آژانس های نمایندگی من. من بر افزایش فروش سهام آژانس موجود خود از طریق قرار گرفتن در معرض اضافی ایجاد شده توسط وب سایت من حساب می کنم.

اگر مطمئناً بتواند فرهنگ سازمانی را که از آن استفاده می کنید شناسایی کند ، مفید است. این به شما کمک می کند در مصاحبه شغلی خود را با طرز فکر همراه خود در سازمان هماهنگ کنید.

گول نخورید که فکر می کنید الیاف شخصی را به اندازه کافی خاص برای برقراری رابطه تحت تأثیر قرار می دهد. آنها را از راه دور خواهد چرخاند! بهترین خودت باش

یک مختصر تهیه کنید: علاوه بر این ، یک مختصر به تیم دیجیتال کمک می کند تا دقیقاً بفهمد که به دنبال چه چیزی هستید ، اما متوجه خواهید شد که شما کاملاً روی پروژه و آنچه را که در مورد آن آرزو دارید ، آرزو کرده اید. اطلاعات بیشتری که ارائه می دهید ، مدیر اینستاگرام شما با کمی تمرکز بیشتر می تواند فرمول جادویی ارائه دهد.

اکنون اصول ارائه شده بیشتر است. فقط به این دلیل که رنگها با هم ترکیب می شوند یا مکمل یکدیگر هستند ، نشان نمی دهد که شما لزوما می خواهید از آنها در پروژه خود استفاده کنید. من این مقاله را باز کردم در حالی که از معنای رنگ استفاده می کنم. در اینجا مثالی وجود دارد ، این مثال 1 را از فرهنگ غربی نگه دارید.

سرورهای لینک شده SQL – می توانید از طریق SQL Linked Server (از جمله ORACLE ، UNIDATA ، SQL فراگیر ، Ctree و غیره) پرس و جوهای SQL مستقیم را به سایر پلتفرم های سازگار با ODBC انجام دهید – باید با دستور OPENROWSET در Transact SQL آشنا شوید. اگر ممکن است به Crystal Report کراس پلتفرم نیاز داشته باشید ، این گزینه خوب دیگر است – کشیدن داده ها از SQL Server و پایگاه های اطلاعاتی شخص ثالث نزدیک به همان گزارش.